O Marce

ZENITH – Spisuje się dobrze od pokoleń.


ZENITH to marka z ponad 60 letnią tradycją, która skupia znane i cenione od lat artykuły piśmiennicze. Asortyment marki ZENITH to doskonałej jakości, produkowane głównie w Polsce artykuły biurowe, wyróżniające się wysoką jakością i ekskluzywnym charakterem. Obecnie w swoim portfolio skupia nie tylko długopisy automatyczne i ołówki, ale też stylowe pióra wieczne, eleganckie zestawy upominkowe oraz szeroką gamę akcesoriów.

 

 

Czołowa i rozpoznawalna marka ZENITH stanowi ikonę stylu i jakości w kategorii artykułów piśmienniczych. Początki produkcji, w tym głównie piór Omega, sięgają czasów przedwojennej Polski, zyskując tym samym miano marki z długoletnią tradycją. Znane i cenione od wielu lat artykuły biurowe mają zastosowanie zarówno w pracy, szkole jak i w domu. Obecnie w swoim portfolio skupia nie tylko długopisy automatyczne i ołówki, ale też stylowe pióra wieczne, eleganckie zestawy upominkowe i szeroką gamę akcesoriów.

Legendarny długopis marki ZENITH narodził się w Częstochowskich Zakładach Materiałów Biurowych, które zapoczątkowały swoją działalność w 1951 roku.Zrzeszały liczne grono nie tylko inżynierów i techników, którym na przestrzeni lat udało się zdobyć 8 patentów i 7 wzorów użytkowych.

Ponad połowie wyrobów przyznano znak jakości „1”, względnie odpowiadający najwyższym standardom światowym znaku jakości „Q”.Talent i ogromna wiedza zespołu pozwoliła zaprojektować popularną linię długopisów ZENITH Classic, które poprzez swój ekskluzywny charakter i długość linii pisania potrafią zaspokoić potrzeby niejednego konesera. Asortyment marki ZENITH to doskonałej jakości, produkowane głównie w Polsce akcesoria biurowe, które wyróżniają się wysoką jakością zastosowanych komponentów stosowanego tuszu, mechanizmów umieszczonych wewnątrz produktów, jak też ich zewnętrznej obudowy.

Wciąż podążamy za zmieniającymi się potrzebami naszych Klientów, dbając o estetyczny wygląd naszych produktów i łatwość ich użytkowania. Chcemy, by nowe technologie ulepszały Twoją codzienność!